ساقدوش های عروس (2)

لباس ساقدوش های عروس

یاران همیشگی دریس, در پست های قبلی براتون از ساقدوش گفتیم .امروز هم از نحوه انتخاب لباس ساقدوش براتون صحبت میکنیم


کمی از تمرکزتان را روی ساقدوش هایتان بگذارید. باید برایشان لباس انتخاب کنید. باید مدل لباسها، بلندی آنها و به خصوص رنگ آنها را انتخاب کنید.


رنگ


*در مورد رنگ با فصلی که عروسی در آن برگزار می شود، هماهنگی داشته باشد. در بهار رنگهای روشن، در تابستان رنگهای شاد و درخشان و در زمستان آبی روشن و نقره ای، و در پاییز باید از رنگهای منعکس کننده رنگ مختلف برگها استفاده شود.


*در مورد این که جشن تان تا چه اندازه رسمی است کاملا تاثیز گذار است. در بعضی از عروسی ها با هر رنگ لباسی می شود شرکت کرد ولی برای عروسی های فوق العاده رسمی باید از رنگهای تیره مثل قهوه ای تیره یا مشکی استفاده کنید.


*با توجه به رنگ پوست و اندام ساقدوش های خود برای لباسشان تصمیم بگیرید. رنگهای جیغ به خانمهای با پوست تیره نمی آید و رنگهای تیره ممکن است باعث شود خانمهای با رنگ پوست روشن رنگ پریده به نظر برسند. اگر ساقدوش شما رنگ پوست بسیار متفاوتی دارد می توانید درجات مختلف همان رنگ را برای لباسش در نظر بگیرید.

*در رابطه با رنگ میتوانید از خود ساقدوش ها نیز سوال کنید و راهنمایی بگیرید
قرمز : اگر می خواهید جذابیت و انرژی در جشنتان جلوه نماید می توانید قرمز را انتخاب کنید همچنین قرمز هم برای فصول سرد و هم فصول گرم مناسب است


سبز : رنگ سبز زندگی و زیبایی را برایتان به ارمغان می آورد. شادابی و آرامش این رنگ می تواند حس خوبی به عکسها و به مهمانهایتان انتقال دهد. این رنگ با پوست های روشن جلوه ای خاص پیدا خواهد کرد


آبی : آبی رنگیست که به هر رنگ پوست و آرایشی می آید و همانند سبز حس جوانی و زیبایی را به بیننده انتقال می دهد. اگر می خواهید عکس هایتان را در ساحل بگیرید نیز این رنگ بهترین انتخاب است


زرد: اگر میخواهید هنگام ورق زدن آلبوم عروسیتان انرژی فوقالعاده بگیرید به سراغ این رنگ بروید .زرد عکس های عروسیتان را بی نهایت خاص میکند.


صورتی : پوشیدن لباس صورتی بهترین راه برای بروز دادن حس دخترانه است. از صورتی کمرنگ برای نشان دادن لطافت و صورتی پر رنگ برای حس هیجان و جسارت استفاده کنید. صورتی با کت و شلوار های مشکی و یا طوسی بسیار هماهنگ است و برای تمامی فصول زیبایی خود را حفظ خواهد کرد

مدل و اندازه قد لباس

شما چندین گزینه برای لباس ساقدوش دارید


1)لباس هایی با یک مدل و رنگهای یکسان:هماهنگی و یک دست بودن در این انتخاب موج میزند


2)لباس هایی با یک مدل و رنگهای متقاوت:بی نظیر است .مجموعه کاملی از رنگها را دارید و لذت ببرید


3)لباس متفاوت، رنگ مثل هم:اگر در مورد لباس نظر یا ایده خاصی دارید مثل نوع جنس پارچه یا هر چیز دیگری، این ایده را با ساقدوش های خود در میان بگذارید.


4) لباس های کاملا متفاوت با رنگ متفاوت:اگر برای شما اهمیت ندارد که ساقدوش های شما چه لباسی می پوشد و در عین حال دوس دارید که در عروسی خود ساقدوش داشته باشید این بهترین و ساده ترین گزینه برای شماست.*لباس‌هایی با بلندای یکسان اما بالاتنه متفاوت یکی از بهترین گزینه‌ها برای لباس ساقدوش‌ است.

برای عروس خانم‌هایی که دوست دارند لباس ساقدوش‌شان رنگ یکسان و استایل شبیه به هم داشته باشد در عین حال متفاوت به نظر برسد، این طرح عالی است، با انتخاب این ترکیب که سایز و مدل متنوع  دارد باز هم هماهنگ به چشم می‌آیند. اما در آخر اطمینان حاصل کنید که ساقدوش‌های‌تان در لباس خود احساس راحتی می‌کنند و از انتخاب شما رضایت دارند.