کفش مناسب, مکمل خوش استایل بودن

انتخاب کفش متناسب با اندام

این که کوتاه باشیم یا بلند، چاق باشیم یا لاغر تاثیری در انتخاب کفشی که در صدد پوشیدن آن هستیم ، خواهد گذاشت و تاثیر انتخاب کفشی با پاشنه مناسب در فرم دادن و زیباتر ساختن اندام ما چقدر است؟
در ادامه خواهیم دید با ما همراه باشید پاشنه کفش مناسب یک خانم بلندقد 

 

مزیت: شما به دلیل قد بلندی که دارید، نیازی ضروری به کفش های پاشنه بلند ندارید. با این وجود می توانید تمامی فرم های مختلف آن را امتحان کنید .

پاشنه مناسب: اگر لاغر و ظریف هستید و می خواهید این خصوصیت خود را بارزتر کنید پاشنه های چهارگوش، یک سره و پاشنه پلتفرم مناسب شماست. اما اگر اندام چاقی دارید از پاشنه های نازکی استفاه کنید که شما را ظریف تر می کند .

پاشنه نامناسب: در مورد بلندی پاشنه نیز باید بدانید که پاشنه های بلندتر از 5 سانتی متر را فراموش کنید
چرا که شما را از خوش استیل بودن دورتان میکند


 

پاشنه کفش، مناسب یک خانم کوتاه قد 

 

مزیت: علی رغم آنچه که به نظر برسد، داشتن قدی کوتاه تر از 160 سانتی متر مزیت بزرگی دارد و آن این است که شخص می تواند هر نوع پاشنه ای را به هر شکلی که باشد، بپوشد، بدون آن که زیادی بلند به نظر برسد .

پاشنه مناسب: شما مجاز به پوشیدن همه نوع کفشی هستید: از پاشنه های یک سره گرفته تا پاشنه های سوزنی. در مورد بلندی آن نیز باید بگوییم که هر چه بلندتر باشد، شما قدبلندتر به نظر می رسید. به طوری که اگر کسی شما را یک بار بدون کفش پاشنه بلندتان دید، از کوتاهی قدتان تعجب کند. شاید باورتان نشود که ستارگانی چون اوا لونگوریا، ریس ویترسپون یا حتی کایلی مینوگ، تقریبا یک متر و پنجاه سانتی متر هستند ، اما به لطف کفش های پاشنه بلندشان همیشه بلندتر از این اندازه به نظر می رسند

.

پاشنه نامناسب : اگر اندام چاقی دارید کفش هایی با پاشنه های دو یا سه سانتی ، مناسب شما نیست

 


کدام پاشنه کفش مناسب یک خانم چاق است؟

 

مزیت: کفش پاشنه بلند انگار برای شما ساخته شده است .

پاشنه مناسب: پاشنه های سوزنی برای شما بهترین نوع پاشنه است. از دیگر مدل هایی که به شما می آید می توانیم به صندل های پاشنه بلند و کفش هایی با پاشنه های یک سره اشاره کنیم .

پاشنه نامناسب: کفش هایی با پاشنه های کوتاه را فراموش کنید ، چون به جای پنهان ساختن چاقی برخی از اعضای اندام تان، آنها را بیشتر نمودار می کند . پلت فرم ها نیز گزینه های مطلوبی نیست