هفت دلیل برای آن که مراسم عروسی خود را در زمستان برگزار کنید!

یک شات به یاد ماندنی و زیبا از شما و همسرتون و بوسه ای شیرین در برف که گرما بخش عکستون می شود

هفت دلیل برای آن که مراسم عروسی خود را در زمستان برگزار کنید:

1) صرفه جویی و پس انداز: در زمستان می توان راه های مقرون به صرفه تری از هر زمان دیگری در سال برای برگزاری مراسم پیدا کرد!
فقط مطمئن شوید که کارهای رزرو سالن برگزاری مراسم را از قبل انجام داده باشید تا با مراسم های آخر سال تداخل پیدا نکند و حق انتخابتون کم شود.

2) رنگ ها: در عمق نگاه‌ها در مراسم و‌عکس هاتون می توانید به زیبایی های چشمگیری دست پیدا کنید که در تضادی جذاب با سردی اطراف سایه هایی‌مملو از رنگ های گرم شکوفه های آلو، سرو کوهی و کاج ها برق خاص را به ارمغان می آورد.
3) پارچه: عروسی زمستانی این امکان را به شما می دهد که از پارچه های دارای بافت لوکس نظیر مخمل، پولک و خز مصنوعی در لباستون استفاده کنید و در یادها ماندگار شوید.

4) عکاسی: یک شات به یاد ماندنی و زیبا از شما و همسرتون و بوسه ای شیرین در برف که گرما بخش عکستون می شود، شنیدن صدای عکاسی در همچین لحظه ای واقعاً دلچسب است!

5) آستین: لباس عروس با آستین در واقع یک انتخاب شیک، کلاسیک و مناسب و همچنین زیبا در این فصل می تواند باشد پیشنهادی که هم حس گرما را به فضا و میهمانان منتقل می کند و هم ملاحت و وقار به شما می بخشد.

۶) رویه برای لباس عروس: این امکان را به شما می دهد که شانه هایتان بالاتر به نظر بیاید به بیان ساده و خودمانی شق و رق تر دیده می شوید.
7) میهمانی در انتهای تمام مراسم ها: در حقیقت میهمانی در این فصل به شما اجازه می دهد که بگین شب سال نو میلادی عروسیمونه! تصور کنید همزمان با نیمه شب سال نو و اولین بوسه ازدواجتون شمارش معکوس داشته باشید و طبیعتاً مراسم فوق العاده به یاد ماندنی خواهی داشت!