استایل با کت چرم

کت های چرم جزو یکی از ترند های پاییز و زمستان امسال است. اما باید یه نکاتی برای این استایل توجه کرد.

چرم:

چرم و صنایع چرمی ازجزو آن دسته استایل هایی هستند که از مد نمیوفتد وبه دلیل خاصیت انعطاف پذیری بالا و خاصیت تنفس پذیری که باعث تعرق کمترمیشود طرفداران زیادی دارد کاپشن های چرم کوتاه امسال به عنوان یکی از ترندهای پرقدرت در نظر گرفته شده اند.  شما می توانید لباس های چرم خود را با اکسسوری ها و لباس های دیگر خود ست کنید تا استایل خاص و متفاوتی را به وجود بیاورید.

کیفیت لباس های چرمی:

هنگام خرید به کیفیت چرم دقت کنید زیرا چرم های مصنوعی و بی کیفیت دوام زیادی ندارند در هنگام خرید به چرم دست بزنید اگر بافت محکم و انعطاف پزیری بالایی داشت میتوان گفت دارای کیفیت قابل قبولی هستند اما اگر بیش از حد نرم یا پلاستیکی باشد کیفیت پایینی دارد. چرم های با کیفیت را می توان چندین سال با خیال راحت استفاده کرد.

استایل زنانه با کت های چرم:

کت چرم مشکی:

این رنگ کت چرم را میتوان با شلوار جین مشکی و کفش پاشنه بلد ست کرد که شما را قد بلندترنشان می دهد کت چرم با شلوار جین آبی هم انتخاب بسیار مناسبی است.

انتخاب کت چرم درهوای سرد با بافت و در فصل گرم با تیشرت سفید انتخاب هوشمندانه ای است.

کت های کوتاه چرم را می توانید روی مانتوهای بهاره خود نیز به تن کنید.

کت چرم قهوه ای :

ست کردن این رنگ کت چرم با رنگ های مخالفش مثل سبز, یا رنگ های خنثی مثل سفید و طوسی بسیار مناسب است.

کفش برای استایل کت چرم:

اگر می خواهید استایلتان اسپرت باشد می توانید از کفش های آل استار استفاده کنید اما با بوت های پاشنه دار و یا کفش پاشنه بلند معمولی استایل خاص و شیکی را به وجود بیاورید.

اکسسوری در استایل کت چرمی :

استفاده از دستبند با کت چرمی انتخاب مناسبی نیست به جای آن میتوان از دستمال گردن, گردنبند  یا گوشواره های مرواریدی , کلاه , شال گردن , کیف خاص استفاده کرد تا استایل خاصی را به وجود آورد.