لباس بارداری مجلسی

خانم های باردار چگونه برای مهمانی رسمی لباس بپوشند

پیدا كردن یك لباس مناسب برای یك مهما نی رسمی یك رقابت برای هر خانم می باشد، اما هنگا‌‌می كه شما باردار هستید ،نگرانی تان افزایش می یابد. هیجان یا استرس نداشته باشید فقط چند نكته را در ذهن خود نگهداری كنید قطعا شما در پوشش بارداریتان شیك به نظر خواهید رسید.

پیدا كردن لباس مناسب برای یك مهمانی رسمی دلمشغولی هر زنی‌ست اما هنگا‌‌می كه زنی باردار است این دلمشغولی به نگرانی تبدیل می‌شود. اگر شما هم باردار هستید و در فکر تهیه‌ی لباسی برای میهمانی، بجای هیجان و استرس، فقط چند نكته را در در نظرداشته ‌باشید تا لباس شیک و مناسبی را بتوانید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شما باید نگاه ها را از سمت شکمتان به دیگر قسمت های بدنتان جلب کنید. برای یک انتخاب درست، این نکات را رعیت کنید تاهمه شیک پوشیتان را تحسین کنند.

1-اگر برای یک مهمانی بزرگ مثل عروسی ، نامزدی یا مراسم رسمی دیگر می خواهید شرکت کنید ابتدا شما باید یک پیراهن شب مناسب که بهتر است از هارمونی رنگ های تیره باشد، انتخاب کنید. سعی کنید پیراهن مهمانی شما تزئینات زیبایی در قسمت بالا و پایین داشته باشد تا نگاهها به سمت این تزئینات کشیده شود.
گر برای یک مهمانی عصر ساده تر دعوت شده اید ، یك دامن یا شلوار مشکی انتخاب خوبی است بخصوص اگر تزئیناتی در حاشیه دامن یا پاچه های شلوار وجود داشته باشد. بلوزها وتونیكهایی از ابریشم و گیپور های زیبا كه طراحیهای دستی مانند مروارید دوزی و سنگ دوزی برروی آن انجام شده است را با دامن یا شلوارتان ست کنید.

2- اگر دامن یا لباس شبتان تا زانو است  و می خواهید جوراب بپوشید ازجوراب های بلند سیاه و دودی با طرح های زیبا انتخاب کنید.

3- كفش شیکی كه پاشنه آن زیاد بلند نباشد و پا درآن راحت باشد پیدا كنید و با یك كیف دستی بزرگ آن را سِت كنید. کیف تان می تواند چشم ها را از سمت شکمتان به طرف خود بکشد.

4- توجه دیگران را از شكمتان بوسیله گردنبند وگوشواره های زیبا دور کنید. جواهرات و زیورآلات درخشنده كه شما را در لباستان شیك نشان دهد، انتخاب كنید.

5-برای اینکه توجه را به قسمت بالای بدنتان جلب کنید از آرایش صورت کمک بگیرید. سایه های براق برای آرایش چشمانتان به کار ببرید. خط چشم پررنگ و ریمیل را فراموش نکنید ولی اغراق نکنید. یادتان باشد اگر آرایش خیلی غلیظی داشته باشید ممکن است به جای زیباتر شدن زشت شوید.

6- اگر موهای بلندی دارید یک شنیون شیک و زیبا با تزئینات نگین دار براق و یا گل های خوشرنگ زیبا نگاه ها را به خود جلب می کند. از تل ها و سنجاق های تزئینی زیبا و درخشنده استفاده کنید.

7- در آخر یک مانتوی براق یا پالتوی پشمی شیک ظریف در هارمونی رنگ های تیره  بپوشید. سعی کنید از مدل های بلندتر و Wrap استفاده کنید.