نکات طلایی خرید هدیه روز زن

هدیه های پیشنهادی ما و اینکه چگونه هدیه مناسب تهیه کنید.خرید هدیه برای روز زن باید با ظرافت خاصی باشد تا پیام شما را به درستی منتقل کند

به موفع دادن کادو

یک هدیه ارزان که در موقع مناسب به همسر خود میدهید خیلی ارزش بالاتری نسبت به هدیه ای که گران است و با یک هفته  تاخیر داده میشود

بسته بندی مناسب

از جادوی بسته بندی غافل نشوید
بسته بندی جذاب ارزش هدیه شما را دو چندان میکند .پس وقت مناسب برای بسته بندی بگزارید
رسید هدیه را نگه دارید

از فروشنده بخواهیذ تا رسید را به شما بدهد.تا در صورتیکه نیاز به تعویض پیدا کردید دچار مشکل نشوید


زبان زنان را یاد بگیرید

از بکار بردن سوالاتی مثل ایا کادو میخواهی یا اینکه چه چیزی لازم داری جدا خودداری کنید .چون در این مواقع جوابی که میگیرید فقط یک تعارف است. پس سعی کنید از هوشتان در این مواقع استفاده کنید


هدیه های پیشنهادی


لوازم بهداشتی و مراقبت از پوست و موتمام خانم‌ها از هدیه گرفتن وسایل مراقبت از پوست و مو که ظاهر آنها را زیباتر نشان می‌دهد، استقبال می‌کنند؛ البته اگر نظر ما را بخواهید بهتر است برای سلامتی خود، این گزینه را بیشتر برای مادرتان در نظر بگیرید تا همسر!

برای انتخاب درست مواردی که در این مجموعه  قرار دارند، باید با برندی که خانم‌ها از آنها استفاده می‌کنند آشنایی داشته باشید و یا ویژگی‌های موها و پوست آنها را به خوبی بدانید.

انواع کرم‌های دور چشم که حاوی انتی اکسیدان های طبیعی هستند، کانسیلرهای سبک و انواع کرم ها و سرم های ترمیمی پوست و مو، انتخاب‌های مناسبی به شمار می‌آیند


اکسسوری و زیور آلاتاگر پیش از این برای او یک لباس زیبا  یا مجلسی مناسب خریده‌اید، وقت آن است که با  زیور الات  رنگی و  سنگ های درخشان، سِت لباس مهمانی‌اش را کامل کنید. می‌توانید لباس‌ها، مانتو و یا شالی که برای سال نو خریده است را نیز در نظر بگیرید و برای آنها یک ست گوشواره ، گردنبند و یا انگشتر انتخاب کنید.

برای انتخاب این مورد کمی به سلیقه‌ی کسی که برای او خرید می‌کنید، توجه کنید.  زیور الات از آن دسته اجناسی است که باید کاملاً مطابق سلیقه و سبک استفاده‌کننده از آن، خریداری شود. بنابراین اعمال نظرهای شخصی و یا اختلاف‌های سلیقه‌ی مادر و فرزندی را کنار بگذارید و در انتخاب رنگ سنگ‌ها، رنگ فلز به کار رفته در آن و اندازه‌اش، سلیقه‌ی هدیه‌گیرنده را در نظر بگیرید


 ملفحه ها و روتختی های بهاریرنگ ولعابی تازه به اتاق خواب او بدهید تا هر وقت خسته وارد آن می‌شود، فضای زیبا و روحیه‌بخش اتاق، آرامش را به او هدیه کنید

می‌توانید یک ست لحاف و رو تختی  های زیبا برای او انتخاب کنید و یا یک یا چند سِت روکش لحاف را در  نظر بگیرید. برای انتخاب این موارد لازم نیست حتماً به سراغ طرح‌های خلوت و رنگ‌های سرد و آرام بروید، طرح‌ها و رنگ‌های مورد علاقه‌ی مادر و همسرتان حتی اگر سرد و خلوت نباشد، می‌تواند برای او یک خواب آرام و راحت بسازد. قاعدتاً او پیش از این بارها درباره‌ی رنگ‌ها و طرح‌های مورد علاقه‌ی خود صحبت کرده است، مگر اینکه شما آن را از یاد برده باشید!


مانتوهای زیبا برای بهار یا تابستان

‎طرحهای برگرفته از نقوش ایرانی طبیعت چیزی است که هر زنی را برای خرید وسوسه می‌کند. اگر مانتوهایی را با این ویژگی پیدا کردید مورد مناسبی برای خرید است. البته به رنگ و مدل آنها توجه کنید تا با آنچه مادر و همسر شما می‌پسندند، همخوان باشد.

همچنین اگر پیشنهاد بعدی را برای خرید یک شال خاص پذیرفتید، می‌توانید برای تکمیل سِت آن به دنبال یک مانتوی زیبای بهاره و تابستانه ساده و شیک باشید.


شال های زیبا با طرحهای جالب


هدیه‌ی کوچکی نیست البته اگر جنس، طرح و برند آن را به درستی انتخاب کرده باشید! برخی از برندهای خاص شال و روسری، طرح‌ها و مجموعه‌هایی را به شما ارائه می‌کنند که بسیار تک و منحصربه‌فرد هستند و این ارزش هدیه‌ی شما را دوچندان خواهد کرد.

شال‌ها و روسری‌هایی با  چاپ دستی ، رنگ‌های دست‌ساز  و طرح های غیر تکراری  یک مجموعه‌ی کامل برای انتخاب یک هدیه‌ی زیبا و به یاد ماندنی برای شما می‌سازند.

    اگر در انتخاب خود کمی صبوری به خرج دهید می‌توانید مواردی را در برندهای معتبر بیابید که در چاپ کارهای خود از نماد کشورها، ملیت‌ها و آثار باستانی مشهور دنیا بهره می‌گیرد.